>>> News <<<

11. september 2011 at 12:56 | Peťka |  BBT- Others

© News ©

Spoilery o milostném životě hrdinů TBBT


  • Jakkoliv to na začátku seriálu vypadalo, že naši hrdinové nikdy žádnou přítelkyni mít nebudou, pátá řada slibuje opak. Máme pro vás pár spoilerů o tom, jak se bude milostný život našich oblíbených geeků vyvíjet.
  • Leonard na konci čtvrté série zjišťuje, že se Priya vrací zpět do Indie. Podle oficiálních zdrojů to však na rozchod nevypadá, Leonard bude s Priyou udržovat vztah na dálku. Zároveň však Penny na konci čtvrté série zjistila, jak moc jí Leonard chybí, a tak její motivace získat svého bývalého přítele zpět bude velká. Jak tvůrci podotkli, nakonec bude Leonard v situaci, kdy o něj sice budou stát dvě ženy, nicméně žádný sex z toho mít nebude.
  • Poslední nezadaný geek, Raj, snad také najde spřízněnou duši. Ve 4. epizodě, která se bude vysílat poprvé 6. 10., se objeví Penny kamarádka Emily, ztvárněná herečkou Katie Leclerc (na obrázku). Podstata jejího úspěchu u Raje tkví v tom, že Emily bude hluchá, takže Raj bude snad schopen se s ní bavit i střízlivý. Zajímavý detail je ten, že i samotná herečka trpí chorobou, jejíž vinou je její sluch omezen.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement